Produkty
Novinky

Blog

24srp
Podzimní novinky od firmy FESTOOL SYS Power Station
Firma FESTOOL si pro druhou polovinu roku připravila zajímavé novinky - některé již byly uvedeny na trh, další budou k dispozici během podzimu 2021. Zde je jejich přehled, tak vybírejte.
celý článek
29čvn
Akumulátory Makita neXt Generation Technology - více síly, více možností
Řada akumulátorů Makita neXt Generation technology aneb XGT® je nejsilnější řadou strojů na trhu. S jejich pomocí jste připraveni dokončit dnešní i budoucí práce. Více síly, více možností.
celý článek
29srp
Diamantové nástroje zaručují dlouhou životnost
Dnešní moderní doba přinesla do výroby nábytku více CNC strojů, a ty je třeba osadit kvalitními nástroji, proto roste spotřeba PKD neboli diamantových nástrojů. Tyto nástroje zaručují dlouhou životnost (až 50 x delší než životnost standardního nástroje) s vysokou rychlostí opracování materiálu, ale především také kvalitu řezu po celou dobu životnosti nástroje.
celý článek
09čvc
Nářadí FESTOOL v prodejně Sanap Kostelec
Firma Sanap Kostelec je autorizovaný prodejce profesionálního nářadí německé firmy FESTOOL, na které bychom v tomto článku rádi upozornili.
celý článek
23dub
Sanap pro vás spustil nový web s e-shopem
Spustili jsme pro vás nové webové stránky s e-shopem. Změnil se nejen design, ale i struktura. Přibyla zde spousta nových informací jak o firmě, tak i o produktech, které nabízíme. Protože se firma Sanap Kostelec s.r.o. zabývá prodejem strojů, nástrojů a nářadí, tak na e-shopu můžete nalézt stovky položek renomovaných značek.
celý článek
  • 1
4