Produkty
Novinky
29.6.2021

Akumulátory Makita neXt Generation Technology - více síly, více možností

Akumulátory Makita neXt Generation Technology - více síly, více možností

Nový systém akumulátorů Makita XGT® 40V

XGT® je zcela nový systém s vlastními stroji, akumulátory a nabíječkami. Kombinace inovativního tvaru stroje společně s velmi vysokým výkonem akumulátorů Makita nabízejí optimální řešení pro nejnáročnější průmyslové aplikace.
XGT® akumulátory dodávají energii 40V, tedy je dvojnásobek ve srovnání s 18V akumulátory LXT®, což je nejpopulárnější systém akumulátorů na našem trhu. To znamená, že při práci se stroji řady XGT mají uživatelé výrazně větší nezávislost na zdroji elektřiny.

Chci vidět nářadí XGT®

Řada XGT® přichází s novým systémem digitální komunikace mezi strojem a akumulátorem. Nová technologie akumulátorů a nové provedení motorů společně nabízejí zcela optimální výkon. Stroje řady XGT® jsou tak připravené pro splnění nejnáročnějších požadavků, která na aku stroje kladou současné i budoucí průmyslové aplikace.

Akumulátory Makita XGT® jsou velmi odolné

Akumulátory XGT® mají speciální vysoce odolnou konstrukci. Mají trojitou ochrannou vrstvu proti vlhkosti a novou izolaci proti zkratu kontaktů. Díky jejich vysoké odolnosti proti prachu a vodě mohou být používané i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Akumulátory Makita XGT® jsou také vybavené obaly, které zaručují vysokou odolnost článků proti nárazu. Nový tvar patice zaručuje spolehlivé spojení stroje a akumulátoru i při maximálním nasazení.

Rychlý a spolehlivý systém nabíjení

Nový systém 40V Max umožňuje velmi rychlé nabíjení: doba nabití akumulátoru 2,5 Ah je 28 minut, 4,0 Ah akumulátoru 45 minut. Akumulátory mají 4 LED indikátory signalizující stav nabití.
Pomocí adaptéru je možné nabíjet akumulátory LXT na nabíječkách XGT.

Řešení pro budoucnost

Inovativní design strojů společně s vysokým výkonem akumulátorů a digitální komunikací dělají ze systému XGT® nejžádanější řadu aku strojů s extrémním výkonem na našem trhu. Tím potvrzuje pozici značky Makita jako lídra trhu s aku nářadím. Řada strojů XGT® je spolehlivým řešením pro buducnost aku nářadí.

Zde naleznete aktuální nabídku strojů 40V Max XGT®.

Katalog strojů 40V Max XGT®

VYZKOUŠEJTE SI NÁŘADÍ MAKITA PŘÍMO U VÁS V PROVOZU

Dobré nářadí svému majiteli skvěle padne do ruky. Makita sedne i vám. Vyzkoušejte ji. Přímo u vás doma, v dílně nebo u nás ve firmě Sanap Kostelec. Neváhejte nás kontaktovat ohledně termínu. Vše domluvíme a připravíme k otestování. Zdarma a bez závazků.

4