Produkty
Novinky

Olepovací stroj ABG MAX 330

Olepovací stroj MAX 330 s nádobkou na lepidlo může nalepovat na rovné dílce hrany s automatickým podáváním. Nanáší lepidlo přímo na dílce jak s plastovou hranou (do 3 mm) v rolích nebo dřevěnou (do 4 mm) v pruzích. Je vybaven automatickým zakracováním a leštící jednotkou, která čistí dílce po obou stranách.


Výrobce: ABG

Nový
Nový
skladem
Nádobka na lepidlo potažená teflonem má kapacitu 1,1 kg a má 5 elektrických vyhřívacích článků a regulátor teploty s automatickým pohotovostním režimem. Kvalitu nalepení zvyšuje předehřívací lišta zejména v případech, kdy stroje pracuje v chladnějších dílnách.

Pracovní cyklus je ovládán elektronickým řídícím systémem s oddělenou kontrolou každé jednotky. Vysoce účinný odsávací systém umožňuje, aby pracovní prostor zůstával čistý.

2 kopírovací kotouče uložené na pružinách zajišťují pevné vedení dílce při frézování. Horní i spodní fréza se nastavuje samostatně. Frézy mají výměnné nástroje z tvrdokovu.

Olepovat lze dílce o síle 12 – 45 mm. Rychlost posuvu dílců je 5 m / min. Posuv dílců zajišťuje horní pás a spodní válečky s možností nastaveni úhlu pro optimální přítlak dílce k jednotlivým agregátům. Pro širší dílce lze použít výsuvnou opěru. Konečnou úpravu dílců zajišťují čistící válce.

Celkový příkon všech agregátů včetně ohřevu lištu je 3,2kW. Stroj váží 348kg a díky malým rozměrům se hodí zejména do provozů s omezeným prostorem.
Tloušťka dílce12 až 45 mm
Tloušťka hrany0,5 až 3 mm
Tloušťka masivní hranydo 4 mm
Rychlost podávání pásu5 m/min.
Celkový příkon3,2 kW
Otáčky koncové ořezové jednotky9 000 ot./min.
Otáčky ořezové jednotky10 000 ot./min.
Příkon zásobníku lepidla1 135 W
Disky pro válce ořezu (horní-dolní)Ø120 mm
Leštící jednotka se samostatnými motoryØ120 mm / 2800 ot./min
Rozměry pracovního stolu2 000 x 265 mm
Hmotnost348 kg

2