Produkty
Novinky

AKU nůžky na trávu/keře GSL 700 BLACK+DECKER

Výrobce BLACK+DECKER
SANAP obj. kód 116356
Obj. název GSL700-QW
skladem
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH
Množství: ks
Nové akumulátorové nůžky na trávu a plotostřih v jednom BLACK & DECKER GSL 700 jsou ideálním pomocníkem pro přesné začišťování okrajů trávníku nebo zastřihávání keřů. Výhodou těchto nůžek je naprostá nezávislost na připojení k elektrické síti. Je ideální všude tam, kde je nutné začištění trávníku, např. po sekání s velkou sekačkou nebo k střihání výhonků živých plotů, malých křovin atd. Akumulátor 7,0 V zvládne na jedno nabití pracovat cca 60 minut a poskytuje těmto nůžkám na trávu dostatečný výkon pro požadované práce.

Balení obsahuje: aku nůžky na trávu a keře, nabíječku
VÝHODY PRODUKTU NŮŽKY NATRÁVU BLACK&DECKER GSL700:
Tyto nůžky na trávu a keře s napájením 7,2 V v sobě zahrnují dva pracovní nástroje - univerzální řešení pro střihání živých plotů, malých křovin a trávníků.
Výhoda akumulátorového nářadí, u kterého nehrozí poškození napájecího kabelu.
Výměnné pracovní nástroje mohou být snadno nasazeny a sejmuty pouhým stisknutím tlačítka.
Napájení zajišťuje integrovaná baterie 7,2 V, která tomuto nářadí poskytuje dostatečný výkon pro požadované práce. Spouštěcí spínač a zajišťovací tlačítko.
Lehká Li-Ion baterie bez paměťového efektu a samovybíjecí, což znamená, že baterie může být dlouhodobě uložena a nepoužívána, aniž by u ní docházelo k poškození tj. ztrátám na celkové kapacitě baterie.
Napětí akumulátoru 7,2 V
Šířka lišty na trávu 10 cm
Rozteč zubů 9 mm
Délka lišty na keře (plotostřihu) 15 cm
Čas nabíjení akumulátoru cca 12 hodin
Doba běhu na 1 nabití cca 60 minut

2