Produkty
Novinky
23.7.2021

Novinka FESTOOL - SYS-PowerStation SYS-PST 1500 Li HP

Novinka FESTOOL - SYS-PowerStation SYS-PST 1500 Li HP

Zásuvka, kterou si můžete vzít všude s sebou.

SYS-PowerStation dodává elektrický proud. I tam, kde jinak není. Jako vysoce výkonný zásobník energie zabezpečuje nezávislost na klasických zdrojích energie, jako je zásuvka, generátor nebo stavební elektrický rozvaděč – pro pracovní den se zaručeným plánováním. Bez hledání elektrického proudu, namáhavého tahání kabelů, přeplněných stavebních elektrických rozvaděčů nebo problémů s vypínajícími pojistkami. Permanentně s 3 680 watty a krátkodobě s až 11 000 watty poskytuje dostatečný výkon pro veškeré síťové nářadí, a konstantně bez poklesu výkonu napájí dokonce i vysavače, velké pily a vrtací kladiva. Je kompaktní a mobilní a je v ní naakumulovaná energie 1 500 watthodin – to je u většiny použití dostačující na celý pracovní den. Tak jako úplně normální 230V zásuvka.

Nezávislost: zabezpečuje naprostou nezávislost na klasických zdrojích energie, jako je zásuvka, generátor nebo stavební elektrický rozvaděč.

Možnost plánování: od nynějška lze veškeré práce na stavbě spolehlivě plánovat. Dostupnost proudu už nepředstavuje faktor nejistoty.

Vysoký výkon: permanentně s 3 680 watty a krátkodobě s až 11 000 watty napájí konstantně bez poklesu výkonu veškeré síťové nářadí – dokonce i vysavače, velké pily nebo vrtací kladiva.

Vytrvalost: naakumulovaná energie 1 500 watthodin; to u většiny použití stačí na celý pracovní den.

Kompaktní a mobilní: S hmotností pouze 16 kg v praktickém formátu Systaineru. Kompatibilní s celým systémem Systainerů Festool a vestavnými systémy pro vozidla bott

Inovativní: díky zcela nové, světově unikátní technologii představuje SYS-PowerStation vysoce výkonný zásobník energie s maximálními hodnotami výkonu, dlouhou dobou použití a krátkými dobami nabíjení v kompaktním formátu Systaineru při hmotnosti pouze 16 kg.

Chrání vzduch a plíce: bez hluku a zápachu perfektní alternativa k dieselovému generátoru.

Inteligentní řízení nabíjení: chytré nabíjení zvolí strategii nabíjení v závislosti na aktuální teplotě článků. PowerStation se tak vždycky nabíjí s optimálním výkonem. To umožňuje krátké doby nabíjení a zároveň se tím šetří akumulátorové články.

Jedinečné: samozřejmostí je kompletní zabezpečení díky rozsáhlým servisním službám Festool SERVICE (Stejně tak platí služba „náhrada při krádeži“ – s vyšší spoluúčastí)

Bezprašná práce: udělá z každého vysavače akumulátorový vysavač – a prostřednictvím modulu síťové zásuvky na vysavači napájí zároveň navíc i nářadí. Tak je od nynějška všude možné pracovat s odsáváním.

Kompatibilní: SYS-PowerStation napájí nářadí a zařízení od všech výrobců – můžete tak dál používat nářadí z obvyklého systému.

Šetří čas: ideální pro malé montážní práce a opravy, při kterých trvá hledání připojení k elektrickému proudu déle než samotná práce

Vysoká kvalita proudu: bez problémů je možný provoz elektronicky citlivých zařízení, jako například notebooků, televizorů, audiosystémů

Jištění dalších zásuvek: pro provoz více než jednoho zařízení s SYS-PowerStation (např. při použití kabelového bubnu, SYS-PowerHub nebo zásuvky na vysavači) je třeba každé další zařízení jistit pomocí bezpečnostního adaptéru (jeden je součástí dodávky)

Pro vaši bezpečnost: Použití výhradně se zařízeními, která nevyžadují uzemněný zdroj energie (proto se nesmí s SYS-PowerStation napájet TKS 80). V kombinaci s vysavačem se musí používat antistatická sací hadice

Jedinečné vlastnosti výrobku

Proud. Stále a všude

Pracuj, když chceš, kde chceš, se kterým nářadím chceš. SYS-PowerStation ti kdekoli na cestě zabezpečí napájení elektrickým proudem. Je kompaktní a mobilní a je v ní naakumulovaná energie 1 500 watthodin. Tak budeš zcela nezávislý na klasických zdrojích energie, jako je zásuvka, generátor nebo stavební elektrický rozvaděč.

Dostatečný výkon pro vše:

SYS-PowerStation poskytuje permanentně s 3 680 watty a krátkodobě s až 11 000 watty dostatečný výkon pro veškeré síťové nářadí – dokonce pro vysavače, velké pily a vrtací kladiva. Napájí je bez poklesu výkonu – tak jako úplně normální 230V zásuvka.

Zaručené spolehlivé plánování:

Neradostná překvapení nebo přerušení práce nyní patří minulosti: od nynějška lze veškeré práce na stavbě spolehlivě plánovat. Už nikdy nebudete hledat elektrický proud. Bez namáhavého tahání kabelů, přeplněných stavebních elektrických rozvaděčů nebo problémů s vypínajícími pojistkami. Tím se šetří čas a peníze.

I my máme tuto novinku v nabídce, nakupujte zde.

4