Produkty
Novinky
9.12.2019

Novinka v sortimentu: SOLA – to jsou perfektní měřicí přístroje

Novinka v sortimentu: SOLA – to jsou perfektní měřicí přístroje

Značka SOLA již více než 60 let vyrábí, jako specializovaný závod pro měřicí a vyznačovací techniku, široký sortiment výrobků, který je zaměřen na podporu pracovníků ve stavebnictví. Drží se přitom zásady koncipovat výrobky tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám zákazníků, a výrobky průběžně optimalizují.

Inovace výrobků značky SOLA se proto vyznačují důslednou jednoduchostí, efektivitou a přesností. Proto jsou již mnoho let předním výrobcem pro rozmanité obory od inženýrských staveb až po interiérovou výstavbu. Jako přední rakouský výrobce prémiových vodováh nabízí rozmanitý sortiment výrobků, který mimo jiné zahrnuje skládací metry, srovnávací a stahovací latě, měřicí pásma, úhelníky, vyznačovací nástroje, laserové dálkoměry a také individuální laserový program.

Značka SOLA je přítomna v 70 zemích po celém světě. V Rakousku, Německu, Švýcarsku, Maďarsku a USA provozuje vlastní prodejní pobočky, ve 29 dalších zemích ji zastupují silní prodejní partneři.

U nás najdete kompletní nabídku výrobků značky Sola, navíc se zaváděcí slevou 15 %. Pokud na našem e-shopu nenaleznete Vámi požadované zboží, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zašleme cenovou nabídku.

Sortiment výrobků Sola naleznete zde

4